GM Sistemden Haberler Duyurular

12Kas 2015

ONSGB 1.3.0 Yayınlandı

Siz iş sağlığı ve güvenliği kurumlarının ve çalışanlarının etkin bir iş sağlığı güvenliği takibi yapması ve hata payını sıfıra indirebilmesi amacıyla bizler de tüm enerjimizle çalışıyoruz. Bunun için Online Sağlık Güvenlik Biriminin 1.3.0 versiyonunu hayata geçirdik.

İşte ONSGB v.1.3.0′ da sizleri bekleyen yenilikler:

OSGB’ler İçin Raporlama Sistemi

İş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer personel hizmet verilen işyerlerinde yaptığı çalışmaları kısa bir rapor şeklinde pratik olarak sisteme girebilecekler. Bu raporları yönetici veya sorumlu müdürler istenen tarih ya da işyerine göre filtreleyip görme imkanına sahipler.

Müşteri Hesabı

Artık müşterileriniz işyerlerinde yapılan İSG çalışmalarını kolaylıkla görüp takip edebilecekler. İşveren, işveren vekili, insan kaynakları departmanları ya da idari işler kendi çalışanlarının takibini yaparak işe giriş çıkışlarını, eğitim bilgilerini ve raporları sistem üzerinden güncelleyebilme yetkisine sahip olacaklar.

Bizden Haberler

Son güncellemeleri, mevzuat veya standartlarda olan değişiklikleri ve diğer önemli gelişmeleri sistem anasayfasından takip edebileceksiniz.

Tüm görüş, soru ve önerileriniz lütfen bize ulaşın.

Saygılarımızla.

GM Sistem